ROLLCAMP jest jedynym obozem w Polsce, który tak kompleksowo podchodzi do szkolenia rolkowego dzieci i młodzieży. Ilość godzin szkoleń jest nieporównywalna z żadnym innym obozem. Jako jedyni posiadamy swoje obiekty (skateparki ) zaprojektowane przez najlepszych zawodników i zlokalizowane w centrum Polski w bezposrednim sąsiedztwie lasu i zalewu. Kadrę instruktorską tworzą pasjonaci sportów rolkowych legitymujący się wieloma nagrodami i tytułami sportowymi z rekordem Guinessa włącznie !!!

Obóz ROLLCAMP kładzie duży nacisk na szkolenie ale oczywiscie nie zapominamy o dobrej zabawie i przyjacielskiej atmosferze . Nasi trenerzy to rolkarze z doświadczeniem w pracy z dziećmi. To gwarancja dotarcia do młodych zawodników i wskazania im odpowiedniej drogi do poszukiwania własnego , indywidualnego stylu jazdy.


Bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem dlatego na naszych obozach wszyscy uczestnicy zobowiązani są do uczestnictwa w zajęciach w kasku oraz zestawie ochraniaczy.
Personel na miejscu jest też odpowiednio przeszkolony do udzielania pomocy oraz dysponuje duzym doświadczeniem.

Nad obozowiczami czuwać będzie kadra wykwalifikowanych instruktorów, Tomasz Kwiecień - instruktor oraz Łukasz Malewski instruktor rolkarz z 15 letnim doświadczeniem, Patryk Pilch - instruktor jazdy, Julka Grzegorzak - instruktor grupy początkującej.

STRONA WWW:http://www.rollcamp.pl/

ZAPISY:http://www.rollcamp.pl/blank-c2mt